Elegancki manicure do pracy

0
639

Bez względu na to, czy jesteś sekretarką, doradczynią klienta w sklepie odzieżowym, specjalistką w banku czy agentką ubezpieczeń, w trakcie pracy powinnaś się prezentować idealnie. Doskonały powinien być Twój strój, fryzura, biżuteria. Ale równie ważne jest to, byś zainwestowała w elegancki manicure hybrydowy. Dzięki niemu Twoje dłonie będą się perfekcyjnie prezentowały przez wiele dni, a Ty nie będziesz musiała się martwić o zbyt częste ponowne malowanie płytki paznokciowej. Poniżej przedstawiamy Ci nasze pomysły na eleganckie paznokcie do biura czy innych prac, w których masz bezpośredni kontakt z klientem.

Inspiracje na eleganckie paznokcie hybrydowe

Chcesz, by Twoje paznokcie błyszczały w sposób dyskretny i stonowany, a zarazem bardzo szykowny? Zdecyduj się na perłowe lakiery hybrydowe. Takie eleganckie paznokcie do biura mogą mieć odcień bardzo jasny, naturalny, jak i ten ciemny. By prawidłowo nałożyć perłowy lakier wymagana jest jednak nieco większa wprawa. Inaczej na manicure mogą pozostać nieładnie wyglądające smugi.

Jeżeli nie jesteś fanką bardzo długich paznokci, wcale nie musisz rezygnować z modnego wyglądu dłoni. Krótkie eleganckie paznokcie również mogą wyglądać wspaniale! Dobrym pomysłem do ich ciekawego ozdobienia jest klasyczny manicure francuski. Optycznie płytkę możesz też wydłużyć za pomocą podłużnych, delikatnych wzorków narysowanych na lakierze przez utalentowaną manicurzystkę.

Wraz z nami często zastanawiacie się nad tym, jaki kolor paznokci jest elegancki. Odpowiedź na szczęście nie jest trudna. Jako szykowny w pracy może być określony każdy odcień który nie jest zbyt krzykliwy, jaskrawy. Zrezygnuj więc z neonowych, ostrych barw. W ich miejsce zainwestuj w wyważone paznokcie eleganckie ciemne lub jasne eleganckie paznokcie. Ważne jest także to, by ich odcień dobrze zgrywał się z noszonym przez Ciebie ubiorem, po prostu do niego pasował.

Dla tych, którzy chcą nieco przełamać powyższą klasykę, ale jednak pozostać w zgodzie z wymaganiami biznesowego stylu, mamy jeszcze jeden pomysł na eleganckie stylizacje paznokci. Jest to dekoracyjny manicure wykonany z użyciem bardzo drobnego brokatu. By nie prezentował się on zbyt nachalnie możemy go nanieść tylko na jeden wybrany paznokieć na każdej dłoni lub tylko na końcówki paznokci. Równie ważne jest to, by brokat miał stonowany kolor, dobrze pasujący do koloru samego lakieru. Przesyt w biznesowych stylizacjach nie jest bowiem zbyt mile widziany.