Poznaj perfumy Armani si Fiori

0
1219

Ta woda perfumowana, premierę swoją miała w 2019 roku. Zapach jej jest z rodziny kwiatowych i bazuje na zapachach takich jak: zielona mandarynka i czarna porzeczka, paczula, róża, mech dębowy, wanilia i białe piżmo.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie są różnice między perfumami a wodą perfumowaną lub wodą toaletową? Zaraz wyjaśnimy. Armani si fiori to woda perfumowana, za którą trzeba zapłacić 560 złotych za flakonik o pojemności 100 mililitrów. Na uwagę zasługuje praktyczne niewielkie opakowanie, które nie zajmie dużo miejsca. Wyjątkowy bukiet zapachu kwiatowego przeniesie cię w krainę marzeń oraz na zawsze wywoła miłe skojarzenia z tymi zapachami, które pozostaną w twojej pamięci na długie lata.

Za co płacę?

To stężenie olejków eterycznych sprawia, czy dany produkt to perfumy, woda toaletowa, woda perfumowana czy woda orzeźwiająca. To także one decydują o trwałości i jakości danych zapachów. Największe stężenie mają oczywiście perfumy. Należą one do produktów ekskluzywnych i są naprawdę drogie. W prawdziwych perfumach stężenie olejków eterycznych wynosi aż 20 -43%. I dlatego właśnie są takie drogie i często bardzo trwałe. Ciut mniejsze stężenie, bo już 10 – 20% mają wody perfumowane. Można ją rozpoznać po tym, że na flakonie jest znaczek z napisem EDP, co z języka francuskiego oznacza, że jest to woda perfumowana. Prawie najmniejsze stężenie posiadają wody toaletowe, oznaczone skrótem EDT co również z języka francuskiego potwierdza, że to woda toaletowa. Jej stężenie wynosi od 5-10%. Najczęściej wybierana jest w okresie letnim i dodaje świeżości i lekkości. Armani si fiori to woda perfumowana więc jej stężenie olejków eterycznych sięga 20-43%, a co za tym idzie, te perfumy są bardzo trwałe. 

Dlaczego przywiązujemy się do zapachu?

Zapach jest zmysłem, który towarzyszy nam ciągle przez całe życie. Wszystkiemu można przypisać opis zapachu. Zapach obiadu, wiatru czy zapach powietrza po ulewie, każdy z tych zapachów działa na nasze bodźce. Więc krótko mówiąc, przywiązujemy się do pewnych zapachów dlatego, że przywołują w nas najprawdopodobniej pozytywne wspomnienia. Mówi się też, że zapachy są w stanie zatrzymać wspomnienia. Czując po raz kolejny zapach wywołujący pozytywne wspomnienie, czujemy dokładnie to samo co za pierwszym razem. Armani si fori to idealna kombinacja owocowo-piżmowa, która dzięki szerokiemu bukietowi esencyjnemu pozwoli przedłużyć trwałość niektórych wspomnień, dlatego miej ją zawsze przy sobie i buduj wspomnienia.

Mobilne armani si fiori

Kiedy nie ma cię w domu większość dnia lub wybierasz się w podróż, dobrym rozwiązaniem będzie armani si fiori w buteleczce 30ml. Mała zgrabna buteleczka zmieści się wszędzie i pozwoli w każdych warunkach czuć się idealnie. Nawet ekstremalne warunki nie będą ci straszne z armani si fiori. Dodatkowo mając ją zawsze przy sobie, będziesz się czuła o wiele lepiej w ciągu dnia, przecież w każdej chwili możesz zatracić się w aromatycznych esencjach tego zapachu. Woń, jaką będą od ciebie czuli inni, sprawi, że cały dzień będziesz czuła pewność siebie. Armani si fiori to gwarancja udanego dnia. Flakonik 30 ml można zakupić za około 290 złotych.

Idealnym rozwiązaniem na prezent może okazać się armani si fiori, buteleczka o pojemności 50 ml za cenę około 410 złotych. Wyjątkowe esencje bukietów zapachowych zawarte w perfumie sprawią, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowa, a nuty perfumy na zawsze skojarzy z tobą, tym samym przedłużając wspomnienie o twojej osobie.

Poznaj i odkryj kobiecość zamkniętą w buteleczce.