Ślubna kolekcja na rajskiej wyspie z Agnieszką Hyży!

0
5631

Czy istnieje wspanialsze miejsce na Ziemi niż Zanzibar? Wyjątkowe zdjęcia Agnieszki Hyży z sesji, przeprowadzonej wspólnie z Indigo Nails, utwierdzają nas w przekonaniu, że… absolutnie nie ma takiej możliwości!

Zanzibar to tanzańska wyspa, położona na Oceanie Indyjskim i otoczona archipelagiem o tej samej nazwie. Nie bez przyczyny uważana jest za turystyczną perłę i jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Powodów do zachwytu jest kilka. To tropikalny klimat, wyjątkowi gościnni mieszkańcy, białe piaszczyste plaże i turkusowe wody, a w nich przepiękne rafy koralowe…  Zresztą sama pełna magii i romantyzmu świadomość, że znajduje się na drugim końcu świata, utwierdza nas w przekonaniu, że po prostu trzeba tam jechać.

Dla Agnieszki Hyży Zanzibar to miejsce szczególne. Nazwała je „rajem”. Komu z nas nie marzą się wakacje albo… ślub właśnie tam? Dlatego więc w sesji zdjęciowej znana dziennikarka i prezenterka promowała najnowsze produkty z linii Wedding by Agnieszka Hyży. Zostały zaprojektowane wspólnie z Indigo Nails. Dlaczego to kolekcja ślubna? Agnieszka ma na to prostą odpowiedź: bo do tej pory nie istniała oferta dedykowana wyłącznie pannom młodym. Czyli taka, która mogłaby zaoferować im „coś więcej”. – Marka Indigo wyszła naprzeciw nie tylko moim pomysłom, ale przede wszystkim oczekiwaniom panien młodych – mówiła Agnieszka podczas pracy na planie. Co ważne, kolekcja została zaprojektowana tak, by współgrała z najnowszymi, obowiązującymi w modzie ślubnej trendami. Znana prezenterka doskonale się w nich orientuje – pełni bowiem funkcję dyrektora kreatywnego portalu wedding.pl i od lat jest związana ze ślubną branżą.

Efekty sesji możecie podziwiać w galerii. Zdjęcia Agnieszki, pozującej na dzikiej plaży malowniczej wysepki przy zachodzie słońca, zapierają dech w piersiach. Musicie je zobaczyć!

Więcej https://www.indigo-nails.com/pl,wedding.html