SPA dla dwojga – weekend jako pomysł na romantyczne oświadczyny

0
533

Oświadczyny to wyjątkowa okazja dla partnera, by mógł zaskoczyć swoją drugą połówkę kreatywnością, dbałością o detale i komfort obu stron. W związku z tym jednym ze sposobów na efektowne poproszenie o rękę jest wyjazd do SPA. Sprawdź, jak go zorganizować, by został doceniony przez przyszłą narzeczoną.

SPA dla dwojga – weekend zaręczynowy

SPA dla dwojga jako weekend zaręczynowy to nietypowy, oryginalny sposób na to, by poinformować drugą połówkę o chęci spędzenia z nią reszty życia. To okazja do tego, by w wyjątkowy sposób uczcić tę niezwykłą okazję, pokazując, że zasługuje ona na celebrację i należytą oprawę. To sprawi, że w przyszłości będziecie wracać myślami do tego wyjątkowego dnia i będzie on stanowił początek Waszej wspólnej historii. Partnerka poczuje się wyjątkowo podczas wieczoru zaręczynowego, a przy tym zaskoczysz ją kreatywnością i nietuzinkowym podejściem do sprawy.

Oświadczając się w SPA, możesz zdecydować się na dokonanie tego np. w trakcie romantycznej kolacji albo, co wydaje się szczególnie ciekawą opcją, w pokoju. Najlepiej w tym wypadku skonsultować się z obsługą hotelu i poinformować ją o swoich zamiarach. Dzięki temu będą oni mogli na Twoje życzenie przygotować o wybranej porze pokój lub wpuścić do niego usługodawców dostarczających kwiaty czy dekoracje.

Dlaczego warto zdecydować się na zaręczyny w SPA?

Zaręczyny podczas wyjazdu do SPA będą prawdziwą niespodzianką. Większość partnerów decyduje się na przekazanie ukochanej pierścionka podczas romantycznej kolacji z okazji ważnej rocznicy, świąt czy wspólnych wakacji. W związku z tym już na starcie zyskujesz przewagę, ponieważ partnerka nie będzie się tego spodziewała. Przyszła narzeczona będzie myślała, że podczas romantycznego weekendu w SPA po prostu odpocznie. Tymczasem Ty, po konsultacji z obsługą obiektu, przygotujesz zaręczyny jak z bajki.

Zaletami takiego rozwiązania są również:

  • kameralna atmosfera podczas oświadczyn – będziecie sam na sam, bez znajomych i rodziny, a także innych osób. Oświadczyny to wyjątkowa chwila, w której liczycie się tylko Wy. Dlatego, aby poczuć się w pełni swobodnie, najlepiej wybrać miejsce oddalone od zaciekawionych spojrzeń i okrzyków radości;
  • możliwość świętowania przez dłuższy czas – oświadczyny na romantycznej kolacji sprawiają, że już kolejnego dnia wracacie do codziennych obowiązków. Emocje naturalnie opadają, ponieważ musicie skupić się na pracy i obowiązkach domowych. Oświadczając się na początku pobytu w SPA, macie przed sobą jeszcze kilkadziesiąt godzin celebrowania zaręczyn i cieszenia się sobą;
  • redukcja stresu i rozluźnienie – dla wielu panów oświadczyny są stresującym przeżyciem. Mimo wielu lat związku często odczuwa się nutę niepewności. Pojawia się także pragnienie, by wszystko przebiegło po Twojej myśli. Pobyt w SPA sprawi, że po wszystkim zrelaksujesz się i rozluźnisz na masażu, zabiegu pielęgnacyjnym czy w strefie relaksu.

Największą zaletą oświadczyn podczas romantycznego wyjazdu do SPA pozostają jednak wspomnienia, które będą przez lata przypominały o tym wyjątkowym dniu.

Jak zaplanować oświadczyny w SPA?

Planując oświadczyny w SPA, skontaktuj się najpierw z pracownikiem konkretnego obiektu. Poinformuj obsługę o swoich zamiarach. Sprawdź też opcję zamówienia kwiatów i dekoracji w okolicy. Ozdobią one pokój i uprzyjemnią swoim aromatem tę wyjątkową chwilę. Pamiętaj, że ważne są nie tylko kwiaty i pierścionek. Kluczowe znaczenie ma również atmosfera. Zatroszcz się o romantyczną muzykę. Zabierz partnerkę na kolację i zleć obsłudze przygotowanie pokoju wtedy, gdy Was nie będzie. Po powrocie spraw, by to przyszła narzeczona pierwsza weszła do pokoju. Wówczas jej oczom ukaże się widok, którego nie zapomni już nigdy. Uklęknij, zadaj to wyjątkowe pytanie i pozwólcie sobie na chwilę relaksu oraz wdzięczności wobec siebie. Nie zapomnijcie też o zrobieniu zdjęć, bo po powrocie do domu znajomi i rodzina na pewno będą o nie pytać, chcąc móc cieszyć się razem z Wami.